Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Vyhlášená Tchibo káva

S kávou Tchibo Privat Kaffee objevíte chuť zemí, které patří mezi nejlepší producenty kávy na světě. Vydejte se s Tchibo kávami na aromatickou cestu kolem světa – od Afriky přes Guatemalu až po Kolumbii a Brazílii.

Tak například brazilská káva proslula nádherně sladkou chutí. Slunečná poloha pěstitelských oblastí ve vyšší nadmořské výšce a vyvážené klima jí propůjčují jemné aroma s decentním oříškovým tónem. Nebo ochutnejte kávu Guatemala Grande, ručně sklízenou na příkrých svazích, která vás okouzlí elegantní kyselostí a ušlechtilými tóny čokolády. K dispozici jsou i Tchibo kávy bez kofeinu, například Colombia Fino. I dekofeinizovaná uchovává výrazné aroma s decentním nádechem květů pomerančovníku.

Obchody Tchibo vám k přípravě káv nabízejí osvědčené kávovary – kapslový kávovar Cafissimo, konvici na přípravu kávy nebo ruční filtr. Najděte si kávovar, který vám sedne, a pořiďte si ho s výraznou slevou, když bude v akci.  

4 kategorie Tchibo kávy

A pak už Tchibo kávu jednoduše objednávejte podle vašich preferencí ze 4 kategorií:

  1. Kapsle Cafissimo
  2. Espresso a caffè Crema
  3. Překapávaná káva
  4. Instantní káva

Tchibo se podílí na ochraně přírody

Kávu Arabica v nejlepší kvalitě lze vypěstovat pouze za dobrých podmínek. Proto Tchibo nakupuje surovou kávu pro svou značku Privat Kaffee z kávových farem s certifikátem Rainforest-Alliance. Ve spolupráci s nezávislou organizací Rainforest Alliance zabývající se ochranou přírody podporuje v zemích, odkud pochází Tchibo káva, ekologii a zlepšení životních podmínek rodin pěstitelů.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: