Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo Společenská odpovědnost - CSR

Hlavní stránka » Společnost Tchibo » Tchibo CSR

Tchibo je velká nadnárodní společnost a je si vědoma svých společenských a sociálních odpovědností vůči společnosti. Celá firma se řídí podle svého vlastního kodexu chování, dlouhodobé strategie, ekonomicky a ekologicky udržitelnému rozvoji zemi všude tam kde působí.

Tato firma podniká uvážlivě k životnímu prostředí a investuje do vzdělání a zlepšování pracovních podmínek ve všech zemí kde působí. Zapojuje se do charitativních sbírek a akcí všude po světě a snaží se být co možná nejvíc transparentní.

Vybraní zaměstnanci firmy Tchibo dobrovolně pomáhají i některým neziskovým organizacím. Tchibo ČR se umístilo v TOP 5 nejlepších zaměstna­vatelů v ČR v kategorii velkých spole­č­ností třikrát v letech 2009 - 2011.

Od roku 2011 je i členem společnosti „Byznys pro spole­čnost", jež spojuje firmy, které jsou při podnikání ohleduplné ke svému okolí a pomáhají svým zaměstnancům čelit pracovnímu životu.

V roce 2013 Tchibo získalo ocenění TOP Odpovědná firma 2013 – Praco­viště budou­cnosti. Toto ocenění firma získala za péči o lidské zdroje a podporu spokojenosti a rozvoje zaměstnanců.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: