Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo pro děti

Hlavní stránka » Nabídka produktů » Tchibo pro děti

Společnost Tchibo mívá ve svých pravidelných nabídkách také kvalitní, módní a cenově dostupné zboží pro děti – oblečení, boty i spoustu věcí na hraní pro všechny věkové kategorie.

Jako každý rok, i v čase adventu 2014 jsou Tchibo katalogy zaměřeny na vánoční dárky. Odjakživa platí, že dětské oči rozzáří ze všeho nejvíce hračky! Inspirujte se malou částí toho, co tu lze vybrat, a velmi pohodlně si nechat zaslat:

  • Tchibo aktuální nabídka pro malé děti – plyšový drak, příšerka, pirátská loď do vany, tahací medvídek a slon, plyšové soupravy na oblečení. Dřevěné obrázkové kostky (od 2 let, 249 korun), vrstvené puzzle, loto, ale i obchod nebo kuchyňka. Hračky určené „rytířům" a „vílám".
  • Tchibo potěší i větší děti – k dostání jsou stereosluchátka a USB flash disk Star Wars, sportovní vůz Ferrari, skateboard s LED, kouzelnický kufřík, XL hudební podložka (od 3 let, 999 korun), kreativní sady i móda.

Sledujte v Tchibo rovněž Dny dopravy zdarma – často se konají v době „nasazení" nového katalogu, tedy ve středu. A každý čtvrtek je u Tchibo nová kolekce ve slevovém obchodě.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: