Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo oblečení

Hlavní stránka » Nabídka produktů » Tchibo oblečení

Společnost Tchibo provozuje vlastní značkové prodejny, prodává praženou kávu, spotřební zboží a oblečení, jehož nejvyšší kvalitu a bezpečnost potvrzuje značka TCM.

Mezi nejvíce žádaný sortiment patří právě Tchibo oblečení – dámské, pánské i dětské, s optimálním poměrem mezi kvalitou a cenou. Z on-line katalogů si můžete každý týden nakoupit novinky, produkty z předchozích nabídek i ve slevách.

Organická bavlna

Ženy zde naleznou vše potřebné od trička, halenky, džín až po spodní prádlo, kabelky a další doplňky. Oblíbené je také dětské oblečení Tchibo, například z biobavlny, jejíž ekologické pěstování společnost podporuje prostřednictvím obecně prospěšné organizace Textile Exchange.

V zemích, odkud pochází káva a bavlna, důležité suroviny pro výrobky Tchibo, firma pracuje také na zlepšení školní infrastruktury a kvality výuky. Roku 2012 bylo v Tchibo prodáno 12,8 milionu kusů výrobků z bavlny pěstované odpovědným způsobem.

Objednávku neodkládejte

Nákupy v e-shopu Tchibo.cz představují jistou výlučnost, protože všechno zboží je k dispozici pouze v omezeném množství. Rozhodně se vyplatí průběžně navštěvovat webové stránky Tchibo, nenechat si ujít nové, tematicky zaměřené kolekce, výprodeje a slevové bonusy.

Například každý víkend se v jedné z kategorií Děti, Dámy, Pánové, Dům a Bydlení objevují výrazné slevy posledních kusů oblečení a dalších výrobků ze starších kolekcí.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: