Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo nově nabízí cestování a zájezdy

Tchibo přichází do České republiky, jako do první země střední a východní Evropy, s nabídkou zájezdů a cestování. Ty bude prodávat ve svém e-shopu. Tchibo chce konkurovat kvalitou za velmi dobrou cenu. Nabízí čtyř a pětihvězdičkové hotely za konkurenceschopné ceny.

„Našim zákazníkům chceme přinášet zajímavé a vzrušující zážitky a také jistotu a spokojenost. Proto budeme nabízet velmi kvalitní zájezdy za konkurenceschopné ceny. Bude zde něco pro každého: ať už cestuje sám či s rodinou, hledá dobrodružství, relaxaci, nakupování, kulturu či luxus nebo prostě jen zábavu," říká Richard Hodul, generální ředitel společnosti Tchibo Praha.

Tchibo startuje nabídkou wellness pobytů (např. rakouský Burgenland), poznávacích zájezdů (Paříž, Vídeň), pobytových zájezdů (Sardinie) a lyžování se skipasem (Salcbursko). Nabídka se bude obměňovat podle sezóny. 

Nabídka je v e-shopu Tchibo pod záložkou Cestování, které směřuje na web partnera, renomované kanceláře Eurotours, se kterou Tchibo v Německu spolupracuje 3 roky.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: