Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo nejvyhledávanější kategorie

V e-shopu Tchibo je neustále čilý ruch, proto se jeho nabídka vyčlenila do 8 nejvyhledávanějších kategorií:

  1. Pro ženy
  2. Pro muže
  3. Děti a miminka
  4. Sport
  5. Prádlo
  6. Bydlení
  7. Ložní prádlo
  8. Volný čas

Každá kategorie má samozřejmě další členění, na druhy oblečení (pro ženy je tu právě 1 193 módních kousků), nebo například Sport – oblečení pro ženy, oblečení pro muže, přístroje a vybavení. Jdeme-li dál, mezi přístroji a vybavením nalézáme jízdní kolo, outdoor, fitness. A ve fitness kategorii je aktuálně 35 produktů – pomůcky na jógu, gymnastické míče a podobně.

Tchibo Bydlení a zahrada nabízí široký sortiment zboží rozděleného podle jednotlivých místností nebo způsobu využití, jako například bytové textilie. Tchibo je tak přehledným virtuálním obchodním domem s moderními a kvalitními výrobky, které lze v rozsáhlejších kategoriích filtrovat podle barvy, velikosti, ceny, hodnocení a podobně.

Mezi vysoce hodnocené výrobky Tchibo patří dlouhý stříbrný náhrdelník Love (999 Kč). Kdo ho daruje, předává s ním i své srdce. Je vyroben z rhodiovaného stříbra a ozdoben dvěma přívěsky: velkým kulatým s vyraženým nápisem Love a menším ve tvaru srdíčka. Zapíná se pomocí karabinky a jeho délku upravíte podle potřeby. Všechny povrchy se neodolatelně lesknou.

Výhodné nákupy Tchibo

Oblečení pro celou rodinu a spotřební zboží pro domácnost většinou nakupují ženy. A jak jinak, než výhodně. K tomuto účelu slouží kromě pravidelných kolekcí také Slevový obchod Tchibo. V samostatných sekcích upozorňuje na novinky, případně větší slevy u větších nákupů – 1 výrobek 5% sleva, 2 výrobky 15% sleva, 3 výrobky 25% sleva (uplatní se přímo v nákupním košíku).

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: