Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo kávovar

Hlavní stránka » Nabídka produktů » Tchibo kávovar

Kapslový kávovar Cafissimo, konvice na přípravu kávy či ruční filtr – v obchodech Tchibo vždy najdete kávovar, který vám sedne.

S praktickým kapslovým kávovarem Tchibo Cafissimo máte na výběr z relativně široké škály druhů kávy – od překapávané kávy přes caffè crema až po espresso nebo cappuccino – a můžete si tak kávu volit podle nálady nebo zkoušet nové druhy. Tchibo Cafissimo kapsle díky vakuu uchovávají kávu zaručeně maximálně čerstvou. A ten výběr – neomrzí vás snad nikdy. Namátkou espresso elegantní, silné, El Salvador, Brasil, Caffè Crema India, bez kofeinu, ale též Teatime Pure Black, Rooibos Vanilla a mnoho dalších kapslí.  

Kávovary Tchibo:

  • Cafissimo CLASSICna výběr ve stříbrné, černé, červené a fialové barvě.
  • Cafissimo LATTÉ – plně automatický model kapslového kávovaru Cafissimo.
  • Cafissimo PURE – pro vynikající požitek z kávy připravené stisknutím tlačítka s minimálními energetickými nároky.
  • Cafissimo TUTTOCAFFÈ – designový kávovar, který společnost Tchibo vyvinula ve spolupráci se značkou Saeco, předním italským výrobcem vysoce kvalitních presovačů a plně automatických kávovarů.
  • Tchibo konvice na přípravu kávy – s ručním spařováním. Nasypte do ní asi 13 g hrubě namleté kávy nebo sypaného čaje, naplňte ji horkou vodou a stlačte píst směrem dolů.

Jakmile se rozhodnete pro ten váš přístroj, určitě využijte příležitosti, kdy jsou v e-shopu vypsány na Tchibo kávovary akce. Například kávovar Caffisimo TUTTOCAFFÈ může být zlevněn z 2 999 Kč na 1 999 Kč – chce to hlídat, ale vyplatí se to! 

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: