Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo joga nabídka

Hlavní stránka » Nabídka produktů » Tchibo joga

Tchibo pravidelně podporuje zdravý pohyb, přičemž v centru nabídky je oblíbená jóga. Odebírejte newsletter Tchibo, a v katalozích si vyhlédněte napřílad joga set bolerka a 3 topů za 500 Kč, legíny za 349 Kč, podložku ze střižní vlny za 1 390 Kč nebo meditační polštářek za 499 Kč. Joga cvičení vám jistě zpříjemní i triko s netopýřími rukávy – růžové, šedé či černé, sportovní podprsenka, speciální ponožky, návleky, mikiny a moderní tepláky. To všechno se v Tchibo nabídce průběžně vyskytuje, ale je tu i několik stálic, napřiklad v sortimentu joga kalhoty.

Kalhoty na jógu můžete nosit dvěma způsoby

Je důležité, aby bylo oblečení na jógu padnoucí, a přitom vás neomezovalo v pohybu. Tyto požadavky splňují Tchibo kalhoty na jógu standardního střihu. Patří mezi bestsellery Tchibo. Jsou vyrobené z jemné směsi bavlny a elastanu. Tvarově stabilní joga kalhoty mají široký dvojitý pas na gumu se zavazovací šňůrkou a sklady. Díky tomu pas neškrtí, ale také nesklouzává. Lemy na nohavicích jsou opatřeny otvorem na patu a dají se nosit i přetažené přes chodidlo. Dalším praktickým detailem na těchto joga kalhotách jsou dvě boční kapsy.

Černé Tchibo legíny na jógu

Žádaným Tchibo joga produktem jsou i legíny – tak perfektní kalhoty na jógu, že o nich ani nevíte. Jsou vyrobené bez rušivých postranních švů a přinášejí maximální komfort. Žebrovaný pas dobře sedí a nezařezává se, elastan poskytuje tvarovou stabilitu a neomezuje vás v pohybu. Stejně jako výše představené Tchibo kalhoty na jógu, i lemy nohavic těchto legín mají otvor na patu, takže je můžete nosit rovněž přetažené přes chodidlo.

Užijte si jógu s Tchibo pomůckami. Jóga toho umí tolik: „Zlepšuje kondici, protáhne a posílí svaly, dostane tělo do vytoužených křivek, působí antidepresivně, vytváří úsměv na tváři a pomáhá vnitřní spokojenosti. A má ještě jedno plus – jejím smyslem je nepoměřovat se s ostatními. Během cvičení jde jen o vás, o vaše tělo a duši,“ uvádí na serveru Dáma.cz Jana Benešovská.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: