Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo Exclusive

Hlavní stránka » Nabídka produktů » Tchibo Exclusive

Vyhlášená značka kávy Tchibo Exclusive je směs Arabicy a Robusty. Pochází z nejlepších jihoamerických plantáží a připravuje se odděleným pražením.

Káva Tchibo Exclusive, zrnková i mletá, stojí v balení půl kilogramu 154 korun. K dispozici je i čtvrtkilogramová Tchibo Exclusive v mleté podobě za 89 korun a 200 gramů instantní za 209 korun.

Tato káva má bohatou chuť a plné aroma, a když si ji budete dávat, jistě vás potěší i to, že Tchibo se zároveň s komerční činností angažuje i v oblasti ochrany přírody a zlepšování životních podmínek pěstitelů a jejich rodin.

Jak získat kávu Tchibo Exclusive ještě výhodněji

Každý 1. a 3. pátek a sobotu v měsíci má e-shop Tchibo.cz kávu v akci 2 + 1 zdarma, což je opravdu výhodná nabídka. A kromě toho si zde můžete nakoupit spotřební zboží a oblečení s certifikátem nejvyšší kvality TCM. Webové stránky Tchibo je však třeba navštěvovat pravidelně, protože atraktivní výrobky bývají brzy vyprodané.

Tchibo zajišťuje jednotný koncept kávy, doplňků a atmosféry i pro hotely, restaurace, kavárny či firemní provozy. Informujte se na webu Coffee Service.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: