Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo doprava zdarma – kdy nakoupíte v Tchibo bez poštovného?

Hlavní stránka » Katalog » Doprava zdarma

Oblíbený e-shop Tchibo často vyhlašuje akci doprava zdarma. Tato výhoda platí i u prvního nákupu přes jeho mobilní aplikaci, a vždy při objednávce za 1 590 korun a více.

Částka 109 korun za dodání zboží z e-shopu Tchibo je určitě přijatelná, když si uvědomíme náklady na cestování a množství času, které vyžaduje obíhání kamenných obchodů. Přesto každého jistě potěší, pokud může i tyto peníze ušetřit.

Jak nakoupit?

Sledujte naše webové stránky, nakupujte na e-shopu Tchibo.cz - a získejte dopravdu zdarma k nákupu od 1 590 Kč, nebo si nechte zboží poslat na prodejnu. Jednoduše a rychle.

V Tchibo se snaží pro zákazníky dělat první poslední – od atraktivní nabídky kvalitní kávy a módního zboží až po vynikající služby, k nimž pravidelně patří i akce Dnes poštovné zdarma na vše, nebo snížení minimální hodnoty objednávky účtované bez dopravného, která běžně činí 1 590 korun.

A pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tchibo pro ještě snadnější nakupování u této progresivní společnosti, můžete se těšit na první nákup z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu bez poštovného.

Další tip pro vás - sledujte na internetu bannery Tchibo, občas se na nich objevuje kód pro dopravu zdarma. Stačí kliknout na banner, nebo kód přepsat do políčka v objednávce.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: