Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo Cafissimo - kávovar a kapsle Tchibo

Hlavní stránka » Nabídka produktů » Tchibo Cafissimo

Stylové kávovary Tchibo

Tchibo Cafissimo je kapslový systém Tchibo, který přináší dokonalou chuť kávy po stisknutí jednoho tlačítka. Kávovary Cafissimo CLASSIC, Cafissimo COMPACT a Cafissimo PICCO budou ozdobou Vaší kuchyně. Mají moderní vzhled a díky snadné obsluze Vám nebude nic bránit ve vychutnání si té pravé 100% Arabica Tchibo kávy.

  • Cafissimo COMPACT - dokáže připravit všechny druhy kávy a navíc nabízí tři tlaky pro spařování kávy. Espresso, caffè crema a překapávaná káva, to vše tento stroj umí!
  • Cafissimo CLASSIC - tento klasik umí snad vše! Díky napěňovací trysce bude i příprava cappuccina a latte macchiato hračkou.
  • Cafissimo PICCO - malý, ale šikovný. Nízká spotřeba energie a rychlé zahřívání dělá z tohoto mazlíka velmi šikovný nástroj na přípravu kvalitní kávy.

Cafissimo – kapslový systém

Nezapomeňte, že abyste si mohli co nejlépe vychutnat kávu z kávovarů Cafissimo je potřeba i kávových kapslí Cafissimo. Jedná se o 100% kávu Arabica Tchibo v hermeticky uzavřené kapsli pro dokonalou vůni a chuť! Teď už stačí nastavit jen optimální tlak pro spařování kávy, množství vody pro optimální sílu vaší kávy.

Tchibo Cafissimo můžete objednat na oficiálních stránkách firmy Tchibo.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: