Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Tchibo aktuálně nabízí pojízdný gril na uhlí

Hlavní stránka » Tchibo aktuálně nabízí pojízdný gril na uhlí

Kdo s tímhle vozem přijede, sklidí obdivné pohledy, stojí v katalogu Tchibo. Nový gril na uhlí na kolečkách se stane zaručeným hitem každé zahradní party. Má velkou plochu na grilování a k tomu rošt na udržování teploty pokrmů. Poklop grilu umožňuje nepřímé grilování. Je povrchově upraven práškovou barvou a vybavený uchem z ušlechtilé oceli. Pomocí integrovaného teploměru máte vždy přehled o teplotě uvnitř. Vana na zachycování popela je taktéž vyrobena z ušlechtilé oceli a má praktický úchyt. Gril stojí 5 490 Kč a návod k obsluze je přiložen.

Sledujte aktuální nabídku Tchibo, abyste se včas dostali ke všem novinkám. To nejatraktivnější zboží bývá totiž rychle vyprodáno, obzvlášť, je-li zrovna doprava zdarma.

Vychytávky pro grilmistry

Gril má řadu praktických detailů: na pravé straně se nachází odkládací plocha se čtyřmi háčky, kam se dají pověsit grilovací kleště a další nářadí, které tak budete mít vždy po ruce. Na konstrukci je připevněn otvírák láhví a jako další odkládací prostor slouží mřížka ve spodní konstrukci. Gril obsahuje dva grilovací rošty a vanu na uhlí s nastavitelnou výškou. Díky dvěma plastovým kolečkům a velkému úchytu se snadno převáží na nové místo.

A slyšeli jste už o nepřímém grilování?

Zatímco přímé grilování se podobá restování, nepřímé grilování lze přirovnat k pečení v horkovzdušné troubě. Poklop uzavře teplo, které může cirkulovat. Potraviny se tak mohou ogrilovat rovnoměrně ze všech stran a nemusí se přitom otáčet. Teplotu můžete sledovat na teploměru a v případě potřeby upravit přístupem vzduchu. Při nepřímém grilování se grilovací uhlí neumísťuje přímo pod potraviny, takže teplo je distribuováno rovnoměrně a stačí vám méně grilovacího uhlí.

Tato novinka od Tchibo nese pečeť kvality TCM, která je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo získává pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: