Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Newsletter Tchibo

Hlavní stránka » Newsletter

Díky newsletteru Tchibo budete informování o aktuálních kolekcích, neujde vám žádná nabídka Slevového obchodu, zasoutěžíte si, obdržíte atraktivní nabídky cestování, tipy na kávové speciality, poukazy a mnoho dalšího. Tchibo e-mailing vás upozorní i na dny s dopravou zdarma.

Stačí se seznámit s informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti, a pak už jen na hlavní stránce Tchibo zadat vaši e-mailovou adresu. Vše ihned funguje.

5 sekcí newsletteru Tchibo

 1. Na začátku newsletteru objevíte aktuální tématické kolekce týkající se sportu, módy, bytového designu, vybavení na zahradu, techniky, oblečení, hraček pro děti a dalších oblastí. Pokud máte věrnostní kartu TchiboCard, najdete tu i stav vašich Věrnostních zrnek, která můžete vyměnit za vybrané produkty v Prémiovém obchodě.
 2. V hlavní části vás Tchibo informuje o nové kolekci, aktuálních nabídkách a slevách.
 3. V další sekci naleznete speciální nabídku Cafissimo nebo kávových produktů.
 4. Baví vás cestování? Tchibo Cestování přináší každý týden novou nabídku výletů a zájezdů, o nichž vás newsletter také pravidelně informuje.
 5. Najdete tu také informace o dalších nabídkách, speciálních akcích, slevách a službách.

Hodně lidí se zajímá o to, po jak dlouhou dobu si mohou prezentovaný Tchibo výrobek na internetu objednat. Pokud mezitím nebude vyprodán, tak minimálně 8 týdnů. Na hlavní stránce Tchibo pod obrázkem Příští týden naleznete nejnovější nabídku. Vpravo potom nabídky 7 uplynulých týdnů, které jsou stále aktivní. Díky newsletteru Tchibo máte o nich perfektní přehled.

(Odběr newsletteru můžete samozřejmě kdykoliv opět zrušit. Na konci každého vydání se nalézá odpovídající odkaz pro zrušení zasílání.)

Tipy pro odběratele newsletteru Tchibo

Po přihlášení (musíte potvrdit aktivační e-mail po registraci) na stránkách Tchibo.cz si můžete v nastavení newsletteru vložit své jméno a příjmení a také datum narození. Tchibo slibuje, že "Pokud si přejete dostat od nás k narozeninám malé překvapení, uveďte své datum narození" ;-)

A rovněž si můžete určit své zájmy, aktuálně Tchibo nabízí sekce:

 • Móda a styl
 • Bydlení a zahrada
 • Sport a volný čas
 • Slevový obchod
 • Káva a Cafissimo
 • Cestování
 • Děti

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář:
 

Komentáře

jan

26. 09. 2018

dobrá káva

Eva Pajonkova

17. 04. 2019

Byla jsem velmi spokojena s obsluhou a nabidkou vasi karty tchibo,velmi mila pani prodavacka,ted je mi lito ze nevim jeji jmeno,protoze by si zaslouzila pochvalu.