Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Nejoblíbenější Tchibo produkty

Hlavní stránka » Nejoblíbenější Tchibo produkty

Tchibo je velmoc jak v nabídce kvalitní a silné kávy, tak inovativního spotřebního zboží, které prodává ve více než 30 vlastních obchodech, v e-shopu www.tchibo.cz a prostřednictvím značkových prodejních míst v celé České republice.

Mezi nejoblíbenější Tchibo produkty patří káva a oblečení. Na tyto oblasti jsou také nejvíce zaměřeny programy společenské odpovědnosti firmy. Tchibo se výrazně angažuje v ochraně přírody a zlepšování životních podmínek pěstitelů kávy a jejich rodin. Do budoucna je zde rovněž cílem používat pouze bavlnu z udržitelných zdrojů.

Nedávno se s velkým zájmem zákaznic setkala první kolekce Tchibo, na jejíž výrobu byla použita výhradně bavlna z kontrolované ekologické zemědělské produkce. Oblíbené je rovněž oblečení pro děti, vysoce jakostní a cenově výhodné.

Prodej spotře­bního zboží Tchibo je založen na myšlence předkládat každý týden nová témata, která se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují všechny oblasti: od kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář:
 

Komentáře

Lubos Kotačka

16. 10. 2014

Plánujete v brzké době nabízet větší sortiment cestovních kufrů, např. kufr na kolečkách, malý, černý za akční cenu 499 Kč atdd? Kotačka