Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Nakupujte v Tchibo a získejte zajímavé slevy

Nakupujte online - Svět Tchibo - nyní sleva 15 % pro všechny!

Tchibo – značka, která expanduje!

Tchibo, to je nejen kvalitní káva, ale v poslední době se tato značka zaměřuje stále více i na kvalitní spotřební zboží, které prezentuje v rámci Tchibo.cz nabídky týdne.

Pokud hledáte stylově zpracované produkty, které jsou zároveň velmi praktické, zkuste se podívat do Tchibo katalogu! Nabídka je obměňována týden co týden a zahrnuje sezónní věci i ty, které si můžete pořídit celoročně.

Objevte jedinečný svět Tchibo.cz

Poradíme Vám, kde najít nejbližší prodejny Tchibo. Ukážeme vám některé zajímavé výrobky této značky. Také se dozvíte, zda je výhodné vlastnit zákaznickou Tchibocard, a něco z historie této tradiční společnosti.

Tchibo má na svých stránkách rovněž slevy oblečení a výprodej. Touto cestou se můžete dostat ke kvalitnímu zboží skutečně levně, případně ještě některé dny využít poštovné zdarma.

Představíme si také Tchibo Cafissimo, kapslový systém Tchibo, který přináší dokonalou chuť kávy po stisknutí jednoho tlačítka. Kávovary Cafissimo CLASSIC, Cafissimo COMPACT a Cafissimo PICCO mají moderní vzhled a díky snadné obsluze si snadno doma vychutnáte pravou 100% Arabicu Tchibo kávu.

Kde se vzala společnost Tchibo?

Společnost Tchibo vznikla v roce 1949 v německém Hamburku. Zakladateli byli Max Herz a Carl Tchiling-Hiryan, kteří chtěli zákazníkům posílat kávu poštou. Tento dosud nepoužívaný způsob dopravy kávy se rychle ujal a celá firma začala růst. Nyní Tchibo zaměstnává okolo 11 000 pracovníků. Využívá unikátní systém kombinující jak prodej kávy a výrobků, tak i služby v podobě vlastních kávových barů.

Významné jsou také aktivity Tchibo v oblasti společenské odpovědnosti, a firma se opakovaně stala TOP zaměstnavatelem České republiky.

Nákupy s Tchibo se vyplatí, informujte se, jaké výrobky si můžete dopřát tento týden!

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: