Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

Biobavlna a mikrovlákno - atraktivní materiály pro výrobky Tchibo

Hlavní stránka » Biobavlna a mikrovlákno - atraktivní materiály pro výrobky Tchibo

Dnes si představíme materiály, které společnost Tchibo používá pro své výrobky, prezentované každou středu v nejnovějším katalogu:

BIOBAVLNA – pro dobrý pocit, ochranu zdraví a životního prostředí naleznete v textilu na nošení i do bytu u společnosti Tchibo stále častěji biobavlnu s certifikátem Organic Content Standard. Poznáte ji podle dvou log nezávislé organizace Textile Exchange. V katalogu je obvykle výrazné zelené označení „S biobavlnou".

MIKROVLÁKNO – oblíbená polyesterová tkanina na povlečení, která je příjemná k pokožce natolik, že se v noci nepotíte. A to je skvělé – poznejte to doslova na vlastní kůži!

Nyní stručný popis několika provedení biobavlny:

  • Renforcé – hladký a jemný materiál, který vyrovnává teploty a má vynikající absorpční vlastnosti. Vyrábí se z biobavlny a vyznačuje se vysokou odolností. V dubnovém Tchibo katalogu jste si mohli vybrat rozkošné kostkované povlečení z renforcé od 499 Kč.
  • Žerzej – další úprava biobavlny, jemná a poddajná pletenina s vynikající savostí. Dnes je elastický žerzej oblíbený zejména na prostěradla (Tchibo je nabízí ve velké škále barev od 299 Kč), protože je nenáročný na údržbu a nemusí se žehlit.
  • Satén – mercerovaná biobavlna, jemná a pevná, hladká a chladivá, poddajná a splývavá s hedvábným leskem – to jsou hlavní vlastnosti atraktivních saténových textilií.
  • Perkál – 4. zástupce biobavlny, hustě tkaná a lehká tkanina, hladká a jemná, s vynikající savostí. Jejím dalším plusem je to, že vyrovnává teploty, proto našla vynikající uplatnění právě v povlečení. Jako jemný letní vánek je nádherně lehoučké povlečení z kvalitního, neobyčejně měkkého bavlněného perkálu v dubnovém katalogu Tchibo. Stojí pouze 799 Kč a díky exotickému vzoru nepůjde ve vaší ložnici přehlédnout. A má i praktický zip, takže přikrývka a polštář se snadno a rychle povléknou i svléknou. Rozměry jsou standardní: 1 povlak na polštář: cca 90 x 70 cm a 1 povlak na přikrývku: cca 135 x 200 cm.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: