Tchibo top výrobky

Vybíráme nejlepší dárky z nabídky oblíbeného obchodu Tchibo

4 novinky Tchibo pro kempování

Hlavní stránka » 4 novinky Tchibo pro kempování

Rozhodli jste se dovolenou 2015 strávit kempováním? 4 novinky z katalogu Tchibo vám ji mohou značně zpříjemnit.

  1. Sekundový stan pro 2 osoby, 1490 Kč. Snadno se vyhodí do vzduchu a sám se postaví. Poskytuje místo pro dvě osoby a extra dlouhou plochu na ležení. Stan pro dvě osoby s vodním sloupcem do 2000 mm je ideální na kempování, festivaly a spontánní krátké výlety.
  2. Chladicí box do auta, 1790 Kč. Svačina a nápoje zůstanou dlouhou dobu studené a čerstvé. Hodí se na cestování i při nákupu. Vnitřní ventilátor navíc zajistí rychlé chlazení. Do prostorného boxu s objemem 24 l se bez problému vejdou 1,5l láhve.
  3. Taštička první pomoci, 349 Kč. Poskytuje okamžitou pomoc při ošetřování drobných i větších zranění, které jsou běžné např. při turistice, vícedenních túrách, při veslování nebo jízdě na kole. Rovněž včasné použití pinzety na klíšťata může zabránit rozšíření infekce, pokud se nacházíte v oblasti zamořené klíšťaty. Taštička odpuzuje vodu, čímž je praktická pro použití při outdoorových aktivitách. Lze ji nosit za popruh nebo připevnit za poutko na opasek. Obdržíte i brožuru o první pomoci.
  4. Poi s ocasem, 2 ks, 199 Kč. Skládá se z měkké naplněné taštičky a šňůrky s poutkem na prst, díky kterému se dobře drží v ruce. Poi je pro hry v přírodě – můžete žonglovat a přitom vytvářet úžasné optické efekty. Otočné klouby zabrání překroucení. Přiložen je návod k provádění různých figur. Slovo poi pochází z maorštiny a označuje míč. Je to umělecká hra s tradicí tisíc let, původem z Nového Zélandu. Vytvoříte s ní umělecké figury ve vzduchu, přičemž v každé ruce držíte jedno poi a pohyby a kroužením tvoříte stále nové choreografie.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: